FELSEFEMİZ

Temiz ve sağlıklı beslenmenin gündelik hayatta ruh halimizde yarattığı pozitif etkinin bilincindeyiz. Bununla beraber, yemeğin büyülü birleştirici gücüne gönülden inanıyoruz. 

Yemek yemek; bir karın doyurma aktivitesi değil, bir sosyalleşme aracıdır aynı zamanda. Birlikte yemek yemek ise birçok kültürde karşılığı olan ve toplumları bir arada tutan bir ritüeldir.

Şirketler ve beraber çalışan gruplar için de aynı durum söz konusudur; en önemli kararlar toplantılarda değil iş yemeklerinde alınır. Ofisinizde takım arkadaşlarınızla beraber oturduğunuz yemek masası, sadece yemeğin değil deneyimlerin ve fikirlerin paylaşıldığı bir ortamdır.

Lunch Factor ailesi olarak bu manifestomuzdan yola çıkarak siz ve takım arkadaşlarınız için sağlıklı ve birleştirici menüler hazırlıyoruz. Aynı sofrada yemek yiyen grupların kendi arasında koordinasyon ve dayanışmayı artırmasını hedefliyoruz. Kısacası niyetimiz,  yeni bir "catering" deneyimi yaratmak. 

BİZ KİMİZ? 

34 senedir catering sektöründe lider markalardan biri olarak faaliyet gösteren Aş-san Catering ailesinin en yeni üyesiyiz. 1987'den beri yerli ve yabancı bir çok firmaya hizmet veren Aş-san, günümüzde tüketici beklentilerini net bir şekilde görebilmekte ve beklentilere en doğru şekilde cevap vermeyi amaçlamaktadır.

KALİTE BELGELERİMİZ

Uluslararası kalite standartlarına verdiği önem, Aş-san Catering'i ülkemizin TSE - HACCP kalite belgesine sahip ilk hazır yemek kuruluşlarından biri yapmıştır.

unnamed.png

LUNCH FACTOR

YENİLİK VE SÜRPRİZLERDEN HABERDAR OLMAK İÇİN BÜLTENİMİZE KAYDOLUN.

LUNCH FACTOR

DAHA FAZLASI

BİZİ TAKİP EDİN

  • Gri Spotify Simgesi
  • Gri Instagram Simge

© Lunch Factor 2020

İstinye / İstanbul

  • Gri Spotify Simgesi
  • Grey Instagram Icon