google-site-verification=MXsBtjGbyG5iq_lIOIJpf9sCBDZjPeZ2695mtLEWYUQ
top of page

FELSEFEMİZ

Yoğun tempoda çalışan kişilerin günlük hayatlarında ve kısıtlı zamanlarında taze ve kaliteli malzeme ile üretilen pratik öğünlere erişebilmeleri için yola çıktık.

 

Lunch Factor olarak, her gün kaliteli malzeme ve en doğru tekniklerle hazırlanmış besinler tüketmenin hayat kalitesini artırdığını biliyor ve bunun her gün mümkün olması gerektiğine inanıyoruz.

 

Dışarıdan yemek yeme alışkanlıklarına hijyenik, lezzetli ve keyifli alternatifler getiriyoruz. Sadece ürünlerimizde değil, üretim süreçlerimizden paketlemeye kadar her alanda sürdürülebilir bir deneyim sunmak için çalışıyoruz.

BİZ KİMİZ? 

34 senedir catering sektöründe lider markalardan biri olarak faaliyet gösteren Aş-san Catering ailesinin en yeni üyesiyiz. 1987'den beri yerli ve yabancı bir çok firmaya hizmet veren Aş-san, günümüzde tüketici beklentilerini net bir şekilde görebilmekte ve beklentilere en doğru şekilde cevap vermeyi amaçlamaktadır.

KALİTE BELGELERİMİZ

Uluslararası kalite standartlarına verdiği önem, Aş-san Catering'i ülkemizin TSE - HACCP kalite belgesine sahip ilk hazır yemek kuruluşlarından biri yapmıştır.

TS 18001 : 2007.png
ISO 22000.png
ISO 9001.jpg
ISO 10002.png
ISO 14001.png
bottom of page