google-site-verification=MXsBtjGbyG5iq_lIOIJpf9sCBDZjPeZ2695mtLEWYUQ
top of page

HİZMETLER VE ÜRÜNLER

Farklı beslenme düzenleri ve damak tatları için özel olarak hazırladığımız ürünlerimizden, işletmenize uygun olan modeli seçebilirsiniz.

Örnek menülerimizde istekleriniz doğrultusunda değişiklik yapabilir, işletme bütçenize ve beslenme alışkanlıklarınıza yönelik öğünler tasarlayabiliriz. 

Detaylı bilgi almak için lütfen hello@lunchfactor.com mail adresine mail atın veya anasayfamızdaki iletişim formunu doldurun.

Çapa 1

Kafe, otomat ve kahve dükkanları gibi mağazalara toptan/günlük ürün tedariği yapıyoruz.

Hazır ve paketli salata, sıcak yemek, sandviç, tatlı, meze ve atıştırmalık seçeneklerimiz ile ihtiyaca göre tasarlanabilecek yeme-içme çözümleri sunuyoruz. 

İster Kahvaltı ikramı olarak ve happy hourlarınızda oaylaşımlık olarak sipariş edebileceğiniz Graze Boardlarınızı kutlamalar, özel etkinlikler ve toplantılarınız için sipariş verebilirsiniz. İçeriği kişiselleştirilebilir, ihtiyaca göre yeniden tasarlanabilir kutularımız tek kişilik veya birkaç kişilik ürüne göre düzenlenebilir. 

 

İçerisine yerleştireceğimiz not kartı ile, Graze Boardları adrese teslim hediye olarak da gönderebilirsiniz.

“Bugün ne yesek” sorununa çözüm getirmek için tasarlanmış yeni bir catering deneyimi sunuyoruz. Kalabalıklara girmek istemeyen ve dışarıdan yemek siparişi vermeyen ofisler ve takımlar için paketli ve sıcak öğlen yemeği çözümü sağlıyoruz.

Her gün 4 çeşit yemekten oluşan menüleri günlük olarak üretiyoruz, ısıyı birkaç saate kadar tutabilen özel termo kutular ile gıdaya uygun ambalajda ofislere teslim ediyoruz. Teklif almak için hello@lunchfactor.com mail adresine mail atabilir ya da ana sayfamızdaki formu doldurabilirsiniz.

Kutlamalar ve Happy Hour etkinlikleriniz için hazırladığımız Davet menülerini tamamen ihtiyacınıza ve zevkinize özel tasarlıyoruz ve tercih ettiğiniz saatte teslim ediyoruz.

bottom of page