PLANLAR VE MENÜ 

Ofisteki farklı beslenme düzenleri ve damak tatları için özel olarak hazırladığımız menülerimizden dilediklerinizi seçebilirsiniz.

Her paket; tek kişi ve bir öğüne uygun olarak porsiyonlanır, her gün saat 11.00-13.00 arası teslim edilir.

Menülerde istekleriniz doğrultusunda değişiklik yapılması mümkün değildir.

PLANLAR 

HAFTALIK ABONELİK

Günlük 4 çeşit yemekten oluşan menülerimize haftalık abone olabilirsiniz. Her haftanın sonunda (perşembe/cuma günü), bir sonraki hafta için tekrar sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz haftalık aboneliklerinizin bitiminde abonelik türünüzü aylık ile değiştirebilirsiniz. 

AYLIK ABONELİK

Aylık aboneliklerde, sürpriz günlerde ofisiniz için paylaşımlık ofis atıştırmalıkları da gönderilecektir. Her ayın sonunda, bir sonraki ay için tekrar sipariş verebilirsiniz. 

MENÜLER

STANDART MENÜ

'Standart' menümüzü Türkiye mutfağının klasik tatlarından esinlenerek hazırlıyoruz. Yemekhanesi olmayan ofislere, yemek kartı sınırlarını aşmadan lezzetli, sağlıklı ve hijyenik ev yemeği hizmetini sunuyoruz.

günlük ₺27.50

VEGAN MENÜ

Bitkisel içerikli beslenenler için özel olarak hazırladığımız 'Vegan' menüyü, yoğunlukla Ege ve Akdeniz'in mahsul ve ganimetlerinden faydalanarak hazırladık. Çalışma alanlarında bitkisel beslenmeyi bir zorluk ve engel olmaktan çıkarıp, alışık olduğunuz tatları sizlerle buluşturuyoruz.

günlük ₺25.90

 
unnamed.png

LUNCH FACTOR

YENİLİK VE SÜRPRİZLERDEN HABERDAR OLMAK İÇİN BÜLTENİMİZE KAYDOLUN.

LUNCH FACTOR

DAHA FAZLASI

BİZİ TAKİP EDİN

  • Gri Spotify Simgesi
  • Gri Instagram Simge

© Lunch Factor 2020

İstinye / İstanbul

  • Gri Spotify Simgesi
  • Grey Instagram Icon